BCAT TOP 100 COMMIT LIST

NAME SCHOOL
   
AHMAD NOWELL HOUSTON
AIRIOUS BAILEY                             BOYD BUCHANON
AJ DILWORTH                           LAUSANNE
ALEX HYDER CLEVELAND
ALEX VANDENBERG                  COLLIERVILLE
AMARR KNOX                          BARTLETT
ANTHONY MEDLOCK ARLINGTON
BRADLEY PIERSON ENSWORTH
BRADEN ILIC MORRISTOWN EAST
BROCK VICE                              HOUSTON
BRYCE JACKSON                              STEWARTS CREEK
CADE PENDLETON                          EAST HAMILTON
CAELUM HARRIS STEWARTS CREEK
CARRINGTON ALLEN                      OAKLAND
CHIP BRUNT                                   ST. BENEDICT
COLBY RAYMER                               KINGSTON
CONNOR MARTIN ANDERSON COUNTY
CURTIS GIVEN III                            MUS
DANIEL COCHRAN                         BRENTWOOD
DANIEL EGBUNIWE                       FACS
DAVAKI GARR                           ENSWORTH
DAVID CRAIG                            MCCALLIE
DENAJ KIMBER                                KNOXVILLE FULTON
DJ POTTS-HEARD COOKEVILLE
EDDIE RICKS                             CLARKSVILLE ACADEMY
EIRAM CUEVAS KNOXVILLE WEST
ELIJAH BREDWOOD                  KNOXVILLE BEARDEN
EVAN EURSHER                        WEBB
GRANT STRONG                              CLAY COUNTY
HAYDEN LEDBETTER                      LAUSANNE
HUNTER PRATT CHRISTIAN BROTHERS
ISAIAH DAVIS                                  NASHVILLE CHRISTIAN
ISAIAH REGULAR                             MEMPHIS OVERTON
ISAIAH WEST                            GOODPASTURE
JACK CANTRELL COLLIERVILLE
JACK MEDALIE                          FRANKLIN
JACK SHACKLEFORD                      BARTLETT
JACKSON FRANCIS                         MBA
JACKSON GARNER CLINTON
JAKOBI GILLESPIE GREENVILLE
JAQUARIOUS WHEAT CLARKSVILLE
JARRED HALL                                  LEBANON
JAVAR DANIEL ARLINGTON
JASEN BROOKS CLEVELAND
JASTEVEN WALKER                         FAYETTE-WARE
JAYE NASH                                       BRIARCREST CHRISTIAN
JAYLON JONES EAST NASHVILLE
JORDAN FRISON                             MEMPHIS OVERTON
JORDAN MCCULLUM                     HARRIMAN
JOSHUA ROBERTS MONTGOMERY BELL
KENYAN CUTLIP SCIENCE HILL
KRISTIAN SHAW                              BEECH
LUCAS WALLS               WEBB SCHOOL OF KNOXVILLE
MALIK DIA                                ENSWORTH
MARCEL REED MONTGOMERY BELL
MARCUS GRAY                               ST. BENEDICT
MATTHEW STOKES                   HOUSTON
MAVRICK MILLER                           HOUSTON
PAXTON DAVIDSON                  GREEN HILL
PHILIP DOTSON ARLINGTON
Q MARTIN COLUMBIA ACADEMY
R’CHAUN KING                               MUS
RASHAD WILLIAMS                   BARTLETT
REGALE MOORE                        BARTLETT
REID SATTERFIELD GREENVILLE
RICO SAIN                                JACKSON SOUTHSIDE
RONALD JESSAMY                          ROSSVIEW
STEVEN OLOWONIYI THE WEBB SCHOOL
TAI CATES                                 ALCOA
TAJ KIMBER                                       KNOXVILLE FULTON
TERRANCE “JR’ JACOBS             BARTLETT
TRE DAVIS                                        LAUSANNE
TRENT MCNAIR BRENTWOOD ACADEMY
TYLER LEE                                           KNOXVILLE FULTON
WILL AMONETT PICKETT COUNTY
WILL BIVEN KNOXVILLE WEST
WILLIE WALTON                       LIPSCOMB
WILSON RANKIN MCCALLIE SCHOOL
XAVIER SHEGOG                       GOODPASTURE
YARRIN ALEXANDER                     LEBANON
ZACH AMONETT                               PICKETT COUNTY