West Tennessee Girls:
Anandi Farrell-Rousseau             Collierville                            Jessica Green                      Undecided
Carmyn Harrison                           Hutchison                            Thomas Jones                     Georgia Tech
Maxine Engel                                  Hutchison                            Thomas Jones
Kaia Barnett                                    Hutchison                            Thomas Jones
Miaya Reed                                     Munford                               Steve Poindexter
Kalynn Howard                              Covington                            Katrisha Glass
Felia Fayne                                      Covington                            Katrisha Glass
Daniyasia Robinson                      Covington                            Katrisha Glass
Briana Hall                                       Tipton Rosemark               Cedric Anderson
Jordan Hall                                      Tipton Rosemark               Cedric Anderson
Brooklyn King                                 Dyer Co                                 Derek McCord
Skylar Gill                                         Hardin Co                             Ron Burnham                     North Alabama
Coaches:
Ron Burnham                                 Hardin County
Thomas Jones                                 Hutchison
 

Middle South GIRLS:
Victoria Page                                   Blackman HS                     Jennifer Grandstaff                           Dartmouth
Jesse Jennings                                 Richland HS                       Chad Hall                                             Alabama-Huntsville
Delaney Noe                                   Summit HS                         John Wild                                            Berry College
Iyana Moore                                   Blackman HS                     Jennifer Grandstaff                           Vanderbilt
Jaila Lee                                           Brentwood Academy       Rhonda Brown                                   St. Francis
Za’naria Robinson                          Fayetteville City               Holly Hoagland                                   Arkansas-Little Rock
Zhordan Shannon                         Stewarts Creek                  Bianca Hensley                                   Alabama A&M
Tori Brooks                                     Upperman                          Dana McWilliams                               Undecided
Reagan Hurst                                  Upperman                         Dana McWilliams                               Tennessee Tech *** Will play if no softball.
Amelia Osgood                              Brentwood HS                  Myles Thrash                                      Princeton
Lashae Dwyer                                Webb School                    Matt Shewmake                                 Miami   
Coaches:   
John Wild                                         Summit     
Dana McWilliams                          Upperman
 

East GIRLS:
 Tessa Miller                                    Stone Memorial                 Mike Buck                                    Belmont
Tori Rutherford                              Grainger HS                        Rusty Bishop                                Carson Newman  
Campbell Penland                         Northview Academy                                                                 Carson Newman  
Maggie Vick                                    Lakeway Christian            Randy Coffman                             Iowa State
Jordaynia Ivie                                Lakeway Christian            Randy coffman                              UNC-Asheville
Maci Pitner                                     Seymour HS                       Greg Hernadez                             Bryan College 
Denae Fritz                                     Maryville                            Scott West                                      Iowa State
Aliyah Vananda                              Maryville                            Scott West                                     ETSU
Mattie Buck                                   Stone Memorial                 Mike Buck                                     Undecided ***Injured
Coaches:
Mike Buck                                       Stone Memorial     
Scott West                                       Maryville
 

Middle North GIRLS:  
Sydnee Richetto                Green Hill HS                      Cherie Abner                                 Wofford
Haylee Johnson                 York Institute                     Michael Green                             Lee University  
Gracie Dodgen                   White County                     Michael Dodgen                          MTSU 
Addie Grace Porter          Lebanon                               Cory Barrett                                  Undecided  
Jalyn Gregory                   Macon County                     Larry White                                   MTSU  
Bella Vinson                       Coffee County HS                Joe Cope                                       Lipscomb  
Anna Mohonen                 Bradley Central                 Jason Reuter                                 Lee University 
Kassie Monday                  Clarkrange                          Lamar Rogers                                 University of the Cumberlands
Kailie Monday                   Clarkrange                         Lamar Rogers                                 University of the Cumberlands
Jeremia Montgomery      Gallatin HS                         Jerry Landers                                  Christian Brothers  
Coaches:   
Michael Dodgen                White County   
Joe Pat Cope                       Coffee County